De beschikbare inkopers.

Je vindt ze bij TopBUYers.

Terug naar overzicht

SAP Consultant Inkoop

Ervaring

januari 2007- juni 2007 Senior Inkoper.
Taken en werkzaamheden: Opstellen evaluatierapport project Uitrol Webwinkel. Opstarten van Europese Aanbestedingen op het vlak van papier en inhuur ICT personeel. Opstellen van voorstel op te starten (Europese) Aanbestedingen op basis van financiële analyse en productgroep indeling.

maart 2006- december 2006 Senior inkoper ICT.
Taken en werkzaamheden: Uitvoeren contractonderhandelingen met diverse software leveranciers.
Opstellen adviesrapport voor verdere professionalisering van de afdeling Global ICT Procurement.
Selectie, aanschaf en implementatie van Contract Management Systeem.
Opstellen Request for Proposal voor inhuur externe ICT-ers.
Inrichten inhuurproces externe medewerkers ICT.

april 2005 – maart 2006 Senior inkoper.
Project: Uitvoeren van diverse onderhandse- en Europese Aanbestedingen. Senior inkoper. Taken en werkzaamheden: Uitvoeren van diverse onderhandse- en Europese Aanbestedingen op het vlak van: Kopieerpapier (Europees aanbesteed in samenwerking met 3 Universiteiten), Rol: projectleider, Postverzending (Europese aanbesteding in samenwerking met de ministeries, Belastingdienst, UWV en overige universiteiten binnen het project PIT Post)
Kantoorartikelen en Computersupplies (Europees aanbesteed in samenwerking met meerdere Universiteiten en Hogescholen).

maart 2004 – maart 2005 Interne Project Manager.
Project: Implementatie SAP SRM EBP (Electronic Buyer Professional).
Doelstellingen project: Implementatie van een inkoop software pakket ter ondersteuning van het standaard bestelproces voor alle facilitaire en ICT goederen en diensten die deel uitmaken van de (standaard) werkplek; Inkoopbestelproces dat controleerbaar en beheersbaar is, en gebruiksvriendelijk voor de medewerker. Oprichting van Werkplek Services (afdeling Facilitaire Zaken), die verantwoordelijk is voor de correcte opvolging van de bestellingen die geplaatst worden via de nieuwe besteltool.
Werkzaamheden:
- Blauwdruk bestelproces, processen en procedures.
- Pakket selectie
- Afsluiten en onderhandelen contracten voor software en implementatie partner.
- Opstellen Service Level Agreement tussen Facilitaire Zaken en ICT.

juni 2002 – december 2004 Project Manager.
Project: Centralisatie van de inkoopfunctie bij het ANP.
Doelstellingen van het project:
- Uniformering van het operationele inkoopproces;
- Implementatie van een zogenaamd ‘best practise’ inkoopproces dat inzichtelijk is en waarin extra controle circuits overbodig zijn.
- Implementatie van een besteltool (Navision), met daarbij aansluiting naar Finance & Control middels het koppelen van de inkooporder, de goederenontvangst en de factuur.
Project: VIP (Verbetering Inkoop Performance)
Doelstelling project:
Identificeren van het verbeteringspotentieel binnen het ANP, vertaling van de mogelijkheden naar concrete besparingsdoelstellingen, toekenning van de doelstellingen naar de verantwoordelijke business managers.
Aansturing en ondersteuning van de business managers door de ad interim Manager Inkoop.
Als Manager Inkoop a.i. zelf verantwoordelijk voor de productgroepen: facilitair (incl. telecom) en ICT. Onderhandelen van contracten omvatte zowel het aanvragen van offertes, evaluatie van de offertes en het toekennen van contracten.
Project : Interim manager inkoop, ANP.
Verantwoordelijkheid voor:
- Tactische inkoop op het gebied van telecom, ICT en facilitaire goederen en diensten.
- Aansturing facilitaire medewerkers qua uitvoering/afhandeling facilitaire contracten.

april 2001 – maart 2002 Senior consultant inkoop, project coördinator.
Project : Implementatie PeopleSoft inkoop bij GAK Nederland (UWV).
Werkzaamheden:
- Ontwikkeling van de blauwdruk voor het procesontwerp van het inkoopproces, op basis van inkoop Best Practices en software (on)mogelijkheden.
- Vastlegging van het definitieve ontwerp in het systeem en definiëring van de benodigde aanpassingen in huidige administratieve procedures.
- Communicatie van vernieuwde inkoopprocedures naar de interne organisatie en externe leveranciers.
- Teamcoordinator van projectteam medewerkers.
Na een succesvolle eerste implementatie in september verantwoordelijk voor de roll-out van de software naar additionele bedrijfsonderdelen en leveranciers.

augustus 2000 - april 2001 Senior consultant e-procurement
Werkzaamheden:
- Ontwikkeling van het conceptontwerp en functionele specificaties van de Infopulse e-procurement (web-enabled) applicatie op basis van: inkoop Best Practises en technische mogelijkheden.
- Ontwikkeling van de Infopulse implementatie methodologie en de daartoe benodigde documentatie (gebruikershandleidingen, trainingsmateriaal, standaard vragenlijsten implementatie documentatie / vragenlijsten).
- Coördinatie van het testen van de, binnen de eigen organisatie opgeleverde, software. Verantwoordelijk voor het opzetten en schrijven van de testscenario’s.
Na overname van Infopulse door Emeritor werkzaam geweest als business consultant e-procurement en inkoop.

november 1998 - augustus 2000 Functioneel consultant SAP verkoop en logistiek
Werkzaamheden:
Betrokken bij het oprichten van de SAP Service Desk binnen IBM Nederland, en daarbij verantwoordelijk voor o.a.:
-Pakket selectie van de helpdesksoftware
-Concept ontwikkeling van aan te bieden producten en diensten
-Ontwikkeling en implementatie administratieve procedures Service Desk.

Periode : augustus 1991 - oktober 1998
1996 - 1998 Business Analist Logistiek,

Werkzaamheden :
Als business analist verantwoordelijk voor de ontwikkeling en implementatie van een, op Oracle gebaseerde, maatwerk applicatie. De ontwikkeling van deze maatwerk applicatie was een onderdeel van een wereldwijde implementatie (big bang) van Oracle software binnen de logistieke organisatie van Sun Microsystems wereldwijd (Verenigde Staten, Europa, Azie).
Taken en verantwoordelijkheden:
-Bepaling projectomvang, doelstellingen.
-Definiëring bestaande processen.
-Beschrijven van gewenste functionaliteit.
-Fit Gap analyse.
-Vaststellen van de te ontwikkelen functionaliteit.
-Ontwikkelen testscenario’s, testen opgeleverde software.
-Schrijven van gebruikershandleidingen, trainingsmateriaal.
-Verantwoordelijk voor de ontwikkeling van de conversie software en de geconverteerde gegevens.
Functie: diverse functies binnen het Europese distributiecentrum: Shipment Planner, Scheduler, Country Support Representative.

1991 - 1996.
Werkzaamheden :
-Management van en rapportage over uitstaande orders van landenorganisaties en specifieke klanten.
-Verantwoordelijk voor optimalisatie van voorraden en verschepingen.
-Projectmanagement: diverse verbeteringstrajecten (Business Process Reengineering.

Periode : juli 1987 - juli 1991 Medewerker Europees distributiecentrum
Werkzaamheden :
-Management van en rapportage over de uitstaande orders van verschillende landenorganisaties en specifieke klanten.
-Verantwoordelijk voor optimalisatie van voorraden en verschepingen.


Opleiding

NEVI 1, HEAO Commerciële Economie, Atheneum

Trainingen en vaardigheden: SAP, gecertificeerd consultant verkoop en logistiek (SD)PeopleSoft, PurchaseOracle, OE en INV (basiskennis) Project Management, Presentatie technieken,Onderhandelingsvaardigheden, Facilitaire Inkoop



Wensen en beperkingen



Referentie nummer: 1181
Specialisme: Automatisering; Consultancy; Contracten; Leveranciersmanagement; Projecten algemeen; Software; ICT
Regio: Utrecht; Noord-Holland; Noord-Brabant; Flevoland
Salaris: €54.000 – €63.000
Beschikbaar per:
Opleidingsniveau: HBO
Betreft: ZZP; Interim opdracht

Reageren Terug naar overzicht

Beschikbare Inkopers

Zoek in inkopers: