De beschikbare inkopers.

Je vindt ze bij TopBUYers.

Terug naar overzicht

Junior Purchaser

Ervaring

2001-heden Junior Purchaser/ Associate Facilities
Als junior inkoper ben ik werkzaam binnen de Facilitaire dienst. In deze functie ben ik verantwoordelijk voor de contacten met een aantal leveranciers. Dit betekent dat ik er voor zorg dat afspraken worden gemaakt en nagekomen zodat de dienstverlening naar onze interne klanten op niveau blijft. Dit vraagt van mij een actieve houding richting interne klant en leverancier. Door processen te monitoren, klanten te spreken, onderzoek en verbetering, wordt van mij verwacht dat er steeds een optimale afstemming is tussen vraag en aanbod. Door inzicht in de gevraagde kwaliteit, kennis van de markt en het toepassen van onderhandeltechnieken wordt de prijs bepaald. Ik ben onder andere verantwoordelijk voor de leverancier van het Facilitair Management Systeem, van het drukwerk en van de multifunctionele afdrukapparatuur. Als Associate Facilities ben ik verantwoordelijk voor operationele zaken binnen de service desk en ben ik betrokken bij diverse afdelingsoverschrijdende projecten. Zo ben ik betrokken bij projecten aangaande de huisvesting van werkgever. Daarnaast ben ik sturend in het project om binnen de groep met één leverancier een multinationaal totaalafdruk contract af te sluiten. In deze laatste hoedanigheid communiceer ik veelvuldig met interne klanten, IT, leveranciers en Facilities onder meer in Nederland, Duitsland en de UK.

2001 Associate Facilities
In deze functie ben ik werkzaam geweest binnen de workflow groep van Facilities. Naast meewerken aan de dagelijkse taken zoals registratie, bezorgen en opbergen van binnenkomende goederen heb ik een advies rapport geschreven voor verbetering van de dienstverlening van deze groep. Diverse werkplekken en procedures zijn vervolgens door mij aangepast. Daarnaast heb ik het gebruik van het Facilitair Management Informatie systeem beschreven in procedures. Deze zijn vervolgens binnen de afdeling Facilities geïmplementeerd.

2000 Administratief medewerker
Als uitzendkracht ben ik gaan werken in de functie van administratief medewerker. Mijn taken waren het fiatteren van betaalopdrachten en het verwerken van betalingen en telefonische overboeken.

1999 - 2000 Distributie medewerker Sydney In twee periodes van drie maanden heb ik in deze functie gewerkt. Mijn taken waren het verzamelen en klaar maken voor verzending van bestellingen. Daarnaast klanten aan de balie helpen en het inwerken van nieuwe medewerkers.

1999 - 2000 Verkoper Sydney In de weekenden en met festiviteiten ben ik als verkoper van souvenir artikelen werkzaam geweest. Vanuit deze functie ben ik doorgegroeid in het begeleiden van medewerkers en het organiseren van de verkooppunten bij festivals en concerten.

1999 - 1999 Gedurende twee maanden ben ik op uitzendbasis werkzaam geweest bij Facilitaire afdeling. Ik heb toen een enquête samengesteld en afgenomen waarmee de klanttevredenheid over de facilitaire dienstverlening inzichtelijk is gemaakt. De resultaten heb ik geanalyseerd en de conclusie toegelicht in een verslag. Daarnaast heb ik de inkoper begeleid in het offerte traject en in de selectie en contact fase voor de uitbesteding van de cateringvoorziening.

1994 - 1999 Logistiek medewerker Gedurende 4,5 jaar ben ik in de weekenden werkzaam geweest als logistiek manusje van alles. Mijn vaste taken waren het laden en lossen van uiteenlopende goederen. Daarnaast ben ik vee


Opleiding

Hogeschool Facility Management.



Wensen en beperkingen

Een vaardigheid van mij is om snel inzage te krijgen in processen en de belangen van partijen die samen moeten werken. Daarnaast heb ik een goed gevoel voor communicatie. Hierbij denk ik aan het op een juist moment toepassen van technieken zoals doorvragen, luisteren, samenvatten, houding en opstelling etc.Mijn brede interesse en selectief vermogen maken het mogelijk in korte tijd een serieuze gesprekspartner te zijn.


Referentie nummer: 1025
Specialisme: Contracten; Diensten algemeen; Diensten facilitair; Food; Global purchasing; Kantoorartikelen; Uitbesteden
Regio: Noord-Holland
Salaris: €37.000 – €41.000; €41.000 – €54.000
Beschikbaar per:
Opleidingsniveau: HBO
Betreft: Detachering; Vaste Dienst

Reageren Terug naar overzicht

Beschikbare Inkopers

Zoek in inkopers: