De beschikbare inkopers.

Je vindt ze bij TopBUYers.

Terug naar overzicht

Inkoopmanager

Ervaring

okt/2003 - heden Group Procurement Manager.
Internationaal eindverantwoordelijk voor de inkoopdiscipline binnen het gehele bedrijf (1500 man, 4 landen, 50MEuro inkoopbudget).
Voornamelijk bezig met een internationaliserings- en professionaliseringsslag: inkoopprocedures, leveranciersbeperking, groepscontracten, harmonisatie, ERP blue print, configuratie en implementatie mbt inkoop en materials mgt modules, inkooporganisatie verbeteren enz.

dec 2002 – okt 2003 Team Leader van het Commodity Team (CT) Cylinder Gases (gelijktijdig).
Jaarlijks wereldwijd inkoopbuget: 15 miljoen Euro.
Het CT behartigt de belangen van de fabrieken van de divisie Semiconductors.
Dit omvat de wereldwijde onderhandelingen, het ontwikkelen en implementeren van supply base strategieën, performance measurement, etc.

mrt/2001 - okt/2003 Senior Buyer Materials.
Product verantwoordelijkheid: silicium wafers, cilindrische gassen, subassembly products.
Jaarlijks inkoopbudget: 75-90 miljoen Euro.
Primaire taken en verantwoordelijkheden:
- Leiding geven aan het bestel- en orderproces en het onderhoud van de relevante databases voor betreffende productgroepen,
- Ontwikkelen en implementatie van supply base strategieën
- Definiëren en ontwikkelen van de eisen van de klant, samen met de klant. Wanneer nodig, stimuleer en overtuig klanten van de noodzaak tot verandering van product, proces of leverancier en assisteer bij de uitvoering ervan;
- Voortdurend zoeken naar mogelijkheden tot kostenreductie en deze voorleggen aan de business.

jun/2000 – mrt 2001 Commodity Purchasing Manager.
Projectmanager van enkele inkoopprojecten en organisatorische verbeterprojecten (ISO 9001, knowledge management), internationale contractimplementatie, contractmanagement, e-procurement.

mrt/1999 - jun/2000 NPR Sourcing Specialist.
Management van een 6 Europese en 4 internationale contracten (€ 11M omzet in pneumatische onderdelen, hand- en machinegereedschappen, bedrijfskleding en cleanroom verbruiksartikelen, geldig voor heel de organisatie, medeverantwoordelijke voor de selectie van en de onderhandelingen met internationale bedrijven ten behoeve van de bedrijven wereldwijd, verbetering van het inkoopproces bij het cluster P&D.
Commodity Purchasing Manager: projectmanager van enkele inkoopprojecten en organisatorische verbeterprojecten (ISO 9001, knowledge management), internationale contractimplementatie en contractmanagement.
Incidenteel assistentie verleend aan de Nederlandse organisatie bij de implementatie van internationale contracten in Nederland.
Ervaring opgedaan met e-procurement.


Opleiding

Technische Bedrijfskunde, Universiteit Twente technische specialisatie: informatiekunde.

Bedrijfscommunicatie Letteren, Katholieke Universiteit Nijmegen.

Bedrijfskunde Université de Rennes I Frankrijk.

LOI Wiskunde A, Stedelijk Gymnasium.

Cursussen: Profitable Strategic Relationships Purspective, Supplier Quality System Certification Auditor Training, Interpersonal Effectiveness, Winnend Onderhandelen NEVI, Fundamentals of Cost Analysis (supply chain costs), Contract Implementation and Consultancy Skills, Commercieel Onderhandelen Boertien en Partners



Wensen en beperkingen



Referentie nummer: 1294
Specialisme: Chemicaliën; Contracten; Global purchasing; Grondstoffen; Laboratorium; Leveranciersmanagement; Logistiek; Sub contracting; Techniek algemeen
Regio: Zuid-Holland; Utrecht; Noord-Brabant
Salaris: €63.000 - €80.000
Beschikbaar per:
Opleidingsniveau: WO
Betreft: Vaste Dienst

Reageren Terug naar overzicht

Beschikbare Inkopers

Zoek in inkopers: