Consultant A.I.
Ervaring
Vanaf 1 februari 2008 beschikbaar voor andere interim functies .
April 2007 benaderd om als interim-manager de afdeling Inkoop aannemerij en secundaire diensten bij Energieleverancier weer op de “kaart”te zetten.
Vanaf augustus 2007 tot 1 februari 2008 hiermee actief geweest met als resultaat dat de afdeling weer maximaal presteert.Als extra de activitiet Supply Quality Assurance weer laten functioneren.
1 jan 1991 - 2005 Gevraagd een centrale inkoopafdeling te formeren en te leiden.
Conglomeraat van bitumen verwerkende- en distribuerende bedrijven in binnen- en buitenland.
- Februari 2005 gedwongen werkzaamheden te beeindigen als gevolg van faillissement werkgever;juni 2005 tot februari 2006 actief geweest om concept ontmantelingswerf om te zetten in uitvoerende aktiviteiten ;door het niet na komen van afspraken door de nieuwe aandeelhouder is het geheel niet van de grond gekomen.
- Vanaf 2001 weer eindverantwoordelijk voor de inkoop van grond- en hulpstoffen en logistieke activiteiten als planning,transport,order intake en facturering. Aantal medewerkers:10
- Vanaf 1999 manager inkoop/pr en marketing voor de hele groep. Rapporterend aan Holding-directie.
- 1996 manager logistiek en customerservice met als taakgebied inkoop, planning, bedrijfsbureau, expeditie en verkoop binnendienst. In deze functie lid van het managementteam.
- In 1993 volgt een opsplitsing van de bedrijfsactiviteiten en worden Business-Units gevormd;hierbij intensief betrokken;de centrale inkoop afdeling werd gedecentraliseerd.
Vanaf dat moment eindverantwoordelijk voor de inkoop en een aantal logistieke activiteiten binnen de werkmaatschappij Esha Nederland B.V.
Inkoopquote 70 % van de omzet.
- Lid van het managementteam en in het jaar 1992 als nevenactiviteit assistent van de president direkteur voor de verkoop van dakbedekking-en isolatiemateriaal in binnen- en buitenland.
Vanaf 1966 tot 1991 Diverse opeenvolgende inkoopfuncties.
Producent en distribuant van tabaksproducten.
Begonnen als algemeen assistent op de afdeling Inkoop Hulpstoffen;1968 assistent inkoper en vanaf 1969 zelfstandig inkoper.
In augustus 1972 volgde de benoeming van Hoofd Inkoop Hulpstoffen waaraan na verloop van tijd werd toegevoegd de huisdrukkerij, ingangscontrole, technische inkoop en diverse magazijnen.
De inkoopfunctie vereiste veel reizen in binnen-en buitenland; onderhandelingen vonden altijd plaats op direktieniveau.
In 1988 bewust “de andere kant van de tafel” gaan bekijken door de aanvaarding van de functie van National Accountmanager; hierdoor een verbreding en verdieping van de commerciële scope verkregen.Verantwoordelijk voor - en gerealiseerd -40 % van de binnenlandse omzet/afzet.
Opleiding
Nima A en B, MO-Economie, Assistent-Econoom, Nevi 1 en 2, HBS A, Mulo 1jr.
Diverse managementcursussen: De Manager, Retail Strategy.
Talen: Nederlands, Duits, Engels en Frans.
Wensen en beperkingen
Referentie nummer: 0385
Specialisme: Consultancy; Contracten; Diensten algemeen; Diensten facilitair; Drukwerk/media; Global purchasing; Grondstoffen; Handel; Investeringsgoederen; Leveranciersmanagement; Logistiek; Papier; Projecten algemeen; Sub contracting; Techniek algemeen; Uitbesteden; Verpakkingen; Management ervaring >9 FTE; Supply Chain
Regio: Drenthe; Flevoland; Friesland; Gelderland; Groningen
Salaris: €63.000 - €80.000
Beschikbaar per:
Opleidingsniveau: HBO
Betreft: Detachering; Part Time; Interim opdracht
Reageren Terug naar overzicht




.jpg)